Total Security Multi-Device 2017

total-security

Dlaczego używać kilku produktów ochronnych, kiedy możesz mieć wszystko w jednym ostatecznym rozwiązaniu? Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 jest najlepszym wyborem  kiedy chcesz chronić urządzenia z systemami  Windows, Mac OS lub Android  jednocześnie.

  • Całkowita ochrona dla Windows, Mac OS i Android
  • Scentralizowane zarządzanie urządzeniami
  • Wi-Fi Security Advisor: zawsze bezpieczny w podróży
  • Wysoka wydajność- bez obciążania
  • Chroń jednym kliknięciem: kompletnie automatyczna ochrona
  • Ochrona prywatności między platformami
  • Asystent rodzica: ochrona skierowania dla rodzin
  • Anti-theft i narzędzia ochrony danych
Kupteraz

Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 zapewnia żelazną ochronę przeciwko nawet najbardziej zaawansowanemu malware i dostarcza rozwiązania zaprojektowane do ochrony Twojego prywatnego życia na wielu platformach – wszystko bez spowalniania Twoich urządzeń. Rozwiązanie używa najbardziej zaawansowanych technologii bezpieczeństwa na świecie, w prosty i intuicyjny sposób. Potrzebujesz tylko jednego konta aby chronić do 10 różnych urządzeń Pc, Mac i Android na smartfony i tablety.
Wybierz Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 teraz dla najlepszej ochrony i wydajności na wielu platformach.

JEDEN PRODUKT
który dostarcza pełną ochronę jakiej potrzebujesz
Z Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 otrzymujesz 3 w1 – ochronę Windows,
Mac OS i Android, w cenie, której nie przebije żadna inna oferta.

Nowe unikalne funkcje

Wi-Fi Security Advisor
Wiesz, że zawsze jesteś chroniony, bez znaczenia do jakiego Wi-Fi się podłączysz. Z Wi-Fi Security Advisor możesz bezpiecznie używaać swoich aplikacji, stron bankowych, robić zakupy oraz przeglądać strony w domu, w podróży, w parkach, kawiarni czy na lotnisku. Wi-Fi Security Advisor broni Cię przd hakerami, przechwytywaniem danych i malware poprzez sprawdzanie sieci Wi-Fi pod kątem luk i zabezpieczeń. Konfiguruje Twój antywirus, aby zapewnić maksymalną ochronę, i powiadomić Cię kiedy użyć ulepszonych funkcjonalności ochronnych jak Safepay jeśli będzie taka potrzeba.

Zaawansowana Ochrona Ransomware
Ransomware może dostać się i uszkodzić Twoje ważne pliki lub pieniądze – bardzo często jedno i drugie. Jest to rodzaj malware, który może uzyskać dostęp do Twojego komputera i zaszyfrować ważne dokumenty, co czyni je całkowicie niezdatnymi do użytku. Cyber-przestępcy żądają okupu zanim udostępnią klucz deszyfrujący. Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 pozwala na tworzenie specjalnych folderów dla Twoich ważnych plików, chroniąc je przeciwko ransomware i powiadamia Cię o wszelkich szkodliwych próbach ataku.

Poznaj wyjątkowe funkcjonalności

Ochrona
Rozwiązanie antywirusowe Bitdefendera posiada najlepszą ochronę przeciwko złośliwemu oprogramowaniu w branży komputerowej od 5 lat. Co jest tajemnicą bycia w czołówce cyber-bezpieczeństwa tak długo? Wykorzystujemy sztuczną inteligencję i inne przełomowe technologie, takie jak globalne sieci posiadające więcej niż 500 milionów komputerów, wykrywają one i natychmiast blokują nawet najnowsze zagrożenia na całym świecie. Jeszcze lepiej, robimy wszystko bez spowalniania twoich urządzeń.
Pełna ochrona danych

Pełna kontrola nad najbardziej wydajną ochroną antywirusową dostępną dzisiaj. Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 działa przeciwko wszystkim zagrożeniom poczynając od wirusów, robaków i trojanów do ransomware, wykorzystywaniu okresu zero-day, rootkitów i spyware. Twoje dane
i prywatność są w dobrych rękach.
Aktywna kontrola zagrożeń

Używamy innowacyjnych technologii opartych na heurystycznym wykrywaniu poprzez analizę wykonywanych działań, aby uważnie śledzić Twoje aktywne aplikacje. Kiedy Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 wykryje coś podejrzanego, podejmuje natychmiastowe działanie.
Ochrona przed Ransomware

Możesz umieścić poufne dokumenty pod specjalną ochroną przed złośliwym oprogramowaniem szyfrującym, które żąda okupu za twoje osobiste pliki.
Tryb ratunkowy

Pewne skomplikowane wirusy takie jak rootkity muszą być usunięte przed uruchomieniem systemu Windows. Kiedy Bitdefender wykryje takie zagrożenia restartuje komputer w trybie ratunkowym
w celu wyczyszczenia i przywrócenia sprawności Twojego systemu.

Potęzny Anti-phishing

Bitdefender sprawdza i blokuje strony, które podszywają się pod oryginalne udając, że są godne zaufania, aby ukraść dane finansowe takie jak: hasła czy numery kard kredytowych.
Wyczulony na oszustwa (Anti-fraud)

Nasz zaawansowany system filtrowania ostrzega czy odwiedzasz strony, które mogą próbować Cię oszukać, takie jak kasyna, strony pornograficzne, propozycje pożyczek pieniężnych i inne.
Bezpieczne przeglądanie

Dowiedz się czy Twoje wyniki poszukiwania są bezpieczne zanim klikniesz na link. Bitdefender blokuje znane niebezpieczne połączenia.

Wydajność
Niczym samochód wyścigowy, który jest również nieprzepuszczalnym pancernym pojazdem Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 daje Tobie obie te funkcje. Jest niewiarygodnie potężny i jednocześnie ekstremalnie szybki. Nasze rewolucyjne technologie zapewniają natychmiastową reakcję na złośliwe oprogramowanie, jak również dokładne skanowanie bez spowalniania Twojego systemu. To co znajduje się pod maską, czyni program Bitdefender szybkim i łatwym w użyciu.

Bitdefender Autopilot™

Raz włączony Autopilot sam będzie dbał
o Twoje bezpieczeństwo w wirtualnym świecie. Zyskujesz optymalne bezpieczeństwo bez konieczności konfigurowania programu.
Bitdefender Photon™

Ta innowacyjna ekskluzywna technologia pomaga Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 zoptymalizować konfigurację narzędzi Twojego systemu, tak aby zaoszczędzić zasoby informatyczne oraz poprawić wydajność i działanie.
Integracja chmury

Gdy skanowanie odbywa się chmurze, to ma zerowy wpływ na Twoje lokalne zasoby, co oznacza, że prędkość i wydajność Twojego systemu pozostanie nienaruszona. Twoje pliki zawsze pozostaną prywatne: my skanujemy tylko sygnatury Twoich danych, nie ich aktualną zawartość – Twoje dane nigdy nie będą przesyłane i przechowywane w chmurze.
Tryb pracy, filmu, gry

Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 wykrywa kiedy grasz, pracujesz czy oglądasz film, więc wie aby Ci nie przeszkadzać niepotrzebnymi prośbami. W ten sposób możesz być skupionym na tym co ważne. W zależności co wybierzesz do zrobienia na swoim komputerze, Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 tymczasowo zatrzymuje wyskakujące okna, koryguje ustawienia wizualne i stopuje nieważną działalność
w tle pozwalając Ci cieszyć się z Twojego urządzenia maksymalnie.
Tryb Oszczędzania Baterii

Jest to przydatna, inteligentna funkcja pozwalająca oszczędzać energię baterii w laptopach i tabletach przez tymczasowe przełączanie ustawień systemów takich jak : wyświetlacz, system chłodzenia, aktualizacje systemu czy połączenia Bluetooth.
Prywatność
W Bitdefender wiemy, że chcesz chronić co jest dla Ciebie najważniejsze.Chcesz utrzymać swoją rodzinę w bezpieczeństwie i móc wybrać czym się dzielić i co ukryć przed niepowołanymi oczami. Oto dlaczego Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 zawiera narzędzia i funkcje, które uniemożliwiają hakerom przechwytywanie danych i hamują wszystkie rodzaje złośliwego oprogramowania przed atakiem na Twoją prywatność.

Zero zmartwień i szybkie działanie online

Prowadź transakcje bankowe i zakupy
z unikalnej, dedykowanej przeglądarki, która zabezpiecza twoje transakcje
i zapobiega oszustwom. Bitdefender Safepay może teraz również automatycznie wypełnić pola do płatności danymi Twojej karty kredytowej.

Ochrona dla Rodziny

Z Asystentem Rodzica możesz dyskretnie kontrolować działalność twoich dzieci
w Internecie, tak, że są one zawsze bezpieczne online.
Zapora prywatności

Z Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 zyskujesz dodatkową warstwę ochrony, dzięki której Twoje dane osobowe są bezpieczne przed hakerami
i szpiegowaniem danych

Ochrona na portalach społecznościowych

Bądź bezpieczny przed złośliwymi linkami,
które atakują Cię podczas korzystania z portali społecznościowych takich jak Facebook, Twitter itp.

Manadżer haseł

Przechowuj swoje hasła, informacje o karcie kredytowej i inne poufne dane w bezpiecznym repozytorium dla łatwego dostępu za każdym razem, kiedy ich potrzebujesz. Menedżer haseł daje Ci możliwość automatycznego wypełniania formularzy online i może również polecić bezpieczne hasła.

Niszczarka plików

Użyj tego narzędzia kiedy chcesz skasować plik na dobre i nie pozostawić żadnych śladów, że on kiedykolwiek istniał na Twoim PC.

Bitdefender Autopilot™

To czysta wolność: włącz Autopilota,
i ochrona zacznie działać sama, bezproblemowo. Bez wyskakujących okienek, okien dialogowych i setek opcji do przejścia, będziesz mógł skupić się na pracy i zabawie.

Skanowanie luk

Skanowanie pod kątem dziur bezpieczeństwa i luk za jednym kliknięciem myszy. Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 sprawdza
Twój komputer pod kątem przestarzałego
i wrażliwego oprogramowania, braku aktualizacji zabezpieczeń systemu Windows i potencjalnie niebezpiecznych ustawień systemu aby dołożyć wszelkich starań do ich naprawy.

 

File not found.