Security for Endpoints (w chmurze)

bdcloud

Security for Endpoints daje najlepsze połączenie wydajności i wykrywania, według najnowszych, niezależnych testów, w zaawansowanej konsoli zdalnej administracji, w stosunku do ceny.
•    Komputery stacjonarne PC i Mac oraz serwery są zabezpieczone przed złośliwym oprogramowaniem i zagrożeniami internetowymi.
•    Zarządzanie dowolną liczbą komputerów i biur i wyeliminowania kosztów sprzętu.
•    Najlepsza ochrona i wydajność w niezależnych testach.

Nowa konsola administracyjna
Zarządzaj łatwo dowolną liczbą komputerów przy użyciu nowej konsoli administracyjnej – Control Center. Zawiera on zaawansowane filtry, mnogość opcji, polityk i wiele więcej.
cloud-security-1
Najlepsza ochrona i wydajność
Z zaawansowanymi technologiami wykrywania zagrożeń i optymalizacji, takimi jak Bitdefender Photon, zabezpieczenia dla punków końcowych prowadzą w niezależnych badaniach, wykazując doskonałą ochronę i bezkompromisową wydajność.

Filtrowanie treści internetowych
Zamiast modernizować oprogramowanie o przydatne funkcje ochrony i wydajności, możesz uzyskać je od samego początku z zabezpieczeniem dla punktów końcowych. Wszystkie funkcje antyphishingowe, filtrowanie WWW, asystent wyszukiwania, kontrola użytkowników i WWW są włączone.

cloud-security-3
Kompleksowa ochrona numer  1
Bezpieczeństwo, które chroni Twoje komputery przed wirusami, rootkitami, malware, phishingiem, utratą danych, zagrożeniami internetowymi i wieloma innymi.
Zaawansowana heurystyka, filtrowanie WWW, doradca wyszukiwania, skanowanie USB przed dostępem malware z zewnątrz.
Bitdefender stale znajduje się na pierwszym miejscu w niezależnych testach, dzięki czemu możesz się zrelaksować wiedząc, że chroni Cię najlepsze rozwiązanie.

Zmniejszone koszty dzięki uproszczonej architekturze
cloud4Wdrożenie zaawansowanego, ale jednocześnie prostego rozwiązania eliminuje potrzebę stosowania dedykowanych serwerów lub utrzymania specjalistycznego personelu.
Polityki bezpieczeństwa są dostępne dla zaawansowanych administratorów, ale bez specjalistycznego personelu także znajdziesz rozwiązanie łatwe do zarządzania.

Zwiększona wydajność pracowników
Kontrola WWW, użytkowników i aplikacji pozwala administratorowi ograniczyć, lub nawet zablokować dostęp do niektórych stron internetowych lub aplikacji.
Dzięki zarządzaniu scentralizowanym, pracownicy nigdy nie muszą aktualizować, monitorować lub rozwiązywać problemów z antywirusem i mogą skupić się w 100% na pracy.

Kompleksowa ochrona # 1
Z oprogramowaniem Bitdefender, które stale jest na pierwszym miejscu w niezależnych testach można się zrelaksować wiedząc, że nie ma lepszej ochrony.Zaawansowana heurystyka, filtrowanie WWW, doradca wyszukiwania, skanowanie USB, blokuje wszystkie punkty wejścia.Strażnik, który chroni komputery przed wirusami, rootkitami, malwarem, phishingiem, utratą danych, zagrożeniami internetowymi i wieloma innymi.
Zabezpieczenie przed fałszerstwem, bezpieczeństwo zawsze aktualne
cloud-security-2
Wrażliwe dane i wydajność mogą być zagrożone, gdy użytkownik zapomni o aktualizacji, lub wyłączy zabezpieczenia. Cloud Security for Endpoints automatycznie instaluje aktualizacje, a użytkownicy nie mogą ingerować w ustawienia lub wyłączyć ochrony.
Minimum czasu, aby zainstalować i skonfigurować
Konsola dostępna natychmiast po rejestracji

Automatyczne wykrywanie komputerów w sieci za pomocą Windows Network Discovery – wdrażanie oprogramowania jest dostępne zdalnie, poprzez link lub paczkę wysłaną na adres e-mail.

Automatyczne odinstalowywanie starych rozwiązań

Zacznij szybciej używając szablonów polityk bezpieczeństwa

File not found.