Mobile security Android

mobile-sec

Chroń swoje urządzenie przed zagrożeniami i oszczędzaj baterie z Bitdefender Mobile Security 2017.

Kupteraz

|Pobierz program|

  • Czołowy antywirus do ochrony urządzeń z Androidem
  • Wybór redakcji PC MAG – 2 Lata z rzędu
  • AV TEST – 100% wykrywalności na podstawie Testu z Czerwca 2016 roku
  • Łatwy w użyciu. Prosty w obsłudze.
  • Autopilot, który zajmuje się ochroną za Ciebie.
  • Odzyskaj swoje urządzenie w przypadku straty lub kradzieży.
  • Zero wpływu na baterie.

Bitdefender Mobile Security 2017 dostarcza niezawodne, oparte na chmurze rozwiązanie, które wykrywa złośliwe oprogramowanie. Nie wpływa na baterie i posiada moduł antykradzieżowy. Wszystko wraz z czołowym programem antywirusowym na Androida.

Unikalne funkcje
Daj swoim urządzeniom z Androidem CAŁKOWITĄ ochronę przed wirusami.
Doradca Prywatności

Jesteś ciekaw jak zainstalowane aplikacje wykorzystują i możliwie nadużywają znajomość twoich danych personalnych czy wręcz zagrażają twojej PRYWATNOŚCI ?! Doradca Prywatności może dać Ci dokładne informacje o tym co zainstalowane aplikacje wykonują w tle bez Twojej wiedzy.
Moduł Anty-kradzieżowy Bitdefender

Moduł anty-kradzieżowy pozwala zdalnie zlokalizować, zablokować, wyczyścić lub wysłać wiadomość na twoje urządzenie z Androidem.
NEW
Twój telefon zrobi zdjęcie osobie, która będzie próbowała uzyskać do niego dostęp, kiedy nie masz go przy sobie i wyśle zdjęcie do Bitdefender Central.
Blokada Aplikacji

Surfuj po Internecie i poznawaj nowych ludzi bez zmartwień. Możesz zablokować ważne dla Ciebie informacje kodem PIN.
Inteligentne Odblokowanie daje Ci bezpośredni dostęp do Twoich Aplikacji pomijając kod PIN kiedy korzystasz z zaufanej sieci Wi-Fi.
WeaoON

Rozszerz ochronę Bitdefender Mobile Security na twojego smartwatcha. Używaj swoich urządzeń Wearables aby telefon „krzyczał” kiedy od niego się odsuwasz lub on od Ciebie.
.
Ochrona Sieci

Bitdefender Mobile Security na Androida korzysta z usług Chmury Bitdefendera aby powiadamiać użytkowników kiedy przeglądają Internet, na temat stron które zawierają Malware, Phishing lub podejrzaną zawartość.
Pełna prędkość & Mały wpływ na Baterie

Dzięki opartemu na chmurze wykrywaniu zagrożeń i czołowych usługach ochronnych, Bitdefender Mobile Security na Androida chroni przyjemność przeglądania Internetu i zapobiega instalacji złośliwych aplikacji bez wpływu na baterie.
Na żądanie & Skan przy instalacji

Skanowanie na żądanie może być uruchomione kiedy chcesz aby upewnić się, że zainstalowane na urządzeniu aplikacje lub znajdujące się w pamięci dane są bezpieczne i prawidłowe. Bitdefender Mobile Security oprócz tego zapewnia bezpieczeństwo, automatycznie skanując każdą aplikacje po instalacji.

File not found.