Antivirus for Mac 2017

antivirusmac

Całkowita ochrona, która nie wpływa na szybkość i wydajność Twojego systemu.

Bitdefender Antivirus for Mac zapewnia całkowitą ochronę przed nowymi i nieznanymi zagrożeniami bez spowalniania systemu Mac. Bitdefender Antivirus for Mac jest połączony z zaawansowana technologią chmury Bitdefendera, aby natychmiast wykryć i zablokować zagrożenia, niezależnie od tego skąd pochodzą.

Kupteraz

|Pobierz program|

Absolutna ochrona przeznaczona dla komputerów MAC.

W samą porę!

W przypadku korzystania z programu Time Machine do tworzenia kopii zapasowych plików, będziesz mógł być pewny, że jesteś bezpieczny od wszelkich ataków cyberprzestępców. Ransomware, niezwykle niebezpieczny rodzaj złośliwego oprogramowania, działa poprzez szyfrowanie cennych plików, takich jak zdjęcia, filmy i inne dokumenty, a tym samym czyniąc je bezużytecznymi. Dzięki Time Machine, można przywrócić pliki bez konieczności płacenia okupu za nasze cenne dane. Ochrona Time Machine sprawia, że możesz polegać na kopiach zapasowych, uniemożliwiając dostęp lub ingerencję z nieautoryzowanych źródeł.
OCHRONA 24/7 BITDEFENDER AUTOPILOT™

Z włączonym autopilotem BitDefender automatycznie oraz w sposób ciągły monitorowane są zmiany w plikach oraz na komputerze Mac. To daje nam pewność, że nic podejrzanego nie dostanie się do naszego systemu. Nie będziesz już borykać się z wyskakującymi, irytującymi okienkami dialogowymi. A ponieważ program został zaprojektowany, aby nie zajmował dużo miejsca – nie odczujesz żadnych spowolnień.

Pełna lista funkcji

Chroni kopie zapasowe
Nowo dodana funkcja o nazwie Time Machine Protection zapewnia zwiększone bezpieczeństwo i zapobiega złośliwemu oprogramowaniu na szyfrowanie lub zniszczenie kopii zapasowych. Dzięki Time Machine Protection Twoje pliki są chronione.
Zabezpiecza zakupy online

Oszustwa online nie rozróżniają systemów operacyjnych. Bitdefender Antivirus for Mac posiada specjalny system anti-phishing, który skanuje przeglądane strony internetowe i ostrzega, gdy natkniesz się na próbę wyłudzenia danych.
Ochrona 24/7 z
Bitdefender Autopilot™

Autopilot zajmie się Twoim bezpieczeństwem automatycznie, dzięki czemu nie trzeba się martwić o sprawy praktyczne. Moduł Autopilot łączy w sobie szereg innowacyjnych technologii, które automatycznie wykrywają i usuwają wszystkie zagrożenia, bez negatywnego wpływu na szybkość i wydajność komputera Mac.

Zapewnia ultra szybkie skanowanie

Bitdefender Antivirus for Mac oferuje szybkie skanowanie i żelazną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, która nie spowalnia systemu. Bitdefender jest tak szybki i tak dyskretny, że nie będziesz nawet wiedzieć, że program pracuje.

Blokuje i usuwa irytujące Adware

Nawet komputery Mac mogą być atakowane przez natrętne programy adware z Internetu. Nowy Bitdefender Antivirus for Mac wykrywa je i eliminuje tak samo jak i niechciane paski narzędzi i inne dodatki przeglądarki instalowane bez Twojej zgody.

Skanowanie bez obniżania wydajności systemu Mac.

Nowy Bitdefender Antivirus for Mac został zaprojektowany do pracy w idealnej harmonii z Mac OSX. Bitdefender Antivirus for Mac skanuje pliki, zapewniając żelazną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, bez negatywnego wpływu na szybkość i wydajność komputera Mac.

Pełna ochrona przed Malware

Bitdefender Antivirus for Mac wykrywa
i usuwa złośliwe oprogramowanie nie tylko skierowane do komputerów Mac, ale także złośliwe treści przeznaczone dla systemu Windows. W ten sposób nigdy nic przypadkowo nie zainfekuje plików Twojej rodziny, przyjaciół i współpracowników.

Ochrona oparta na chmurze 24/7

Nowe zagrożenia pojawiają się cały czas, dlatego w Bitdefender mamy specjalnie zaprojektowaną bibliotekę zagrożeń malware, aby stale monitorować nowe ataki. Bitdefender Antivirus for Mac jest podłączony do niezwykle potężnej technologii chmurowej w celu natychmiastowego wykrycia i wyeliminowania najnowszych zagrożeń. Bitdefender dokonuje wszystkich ciężkich obliczeń w chmurze, dzięki temu nie spowalnia działania Twojego systemu.

File not found.